Rajd Zagłębiowski 2015

1. Podstawowe informacje
2. Lista zgłoszeń
3. Wyniki
4. Galeria
5. Partnerzy
6. Rajd 2012
7. Rajd 2013
8. Rajd 2014


PODSTAWOWE INFORMACJE

Automobilklub Mysłowicki zaprasza do udziału w imprezie samochodowo-turystycznej „18` Rajd Zagłębiowski”, która odbędzie się w dniu 17.10.2015 roku (sobota). Rajd stanowi XXII Rundę Turystycznego Pucharu Polski PZM oraz V Eliminację Turystyczno-Nawigacyjnych Mistrzostw Okręgu.

Patronat Honorowy nad rajdem objęli: Prezydent Miasta Mysłowice Edward Lasok oraz Burmistrz Miasta i Gminy Siewierz Zdzisław Banaś.

Przewidywany program imprezy:

8.30 – 9.15 Przyjmowanie załóg w miejscu startu;
Parking przed budynkiem Urzędu Miasta w Mysłowicach przy ulicy Powstańców 1.
9.30 Odprawa techniczna,uroczyste otwarcie imprezy;
9.50 Start pierwszej załogi do I odcinka rajdu;
~ 14.30 Przyjazd pierwszej załogi na metę rajdu, posiłek;
~16.30 Ogłoszenie wyników, wręczenie dyplomów i nagród, zakończenie rajdu.
Organizator zastrzega sobie prawo odstępstwa czasowego od zaplanowanego programu (ze względu na ilość startujących załóg, utrudnienia w przejeździe trasy, itp.)

Zgłoszenia: Zgłoszenia oraz wszelkie informacje są przyjmowane (udzielane) w siedzibie Automobilklubu Mysłowickiego przy ulicy Obrzeżnej Północnej 24, tel. 32 222-28-18 codziennie (Pn-Pt) od godz. 7.30 do 15.30 lub e-mailem: biuro@automobilklubmyslowicki.pl w terminie do dnia 13.10.2015 r. (w miarę wolnych miejsc nie wyklucza się możliwości późniejszego zgłoszenia).

Wpisowe: Koszt uczestnictwa wynosi 60 zł od załogi. W jego ramach załoga otrzymuje materiały rajdowe, wstęp do obiektów turystycznych oraz posiłek na mecie rajdu. W przypadku uczestnictwa osób towarzyszących wpisowe ulega zwiększeniu o 30 zł.

Impreza jest współfinansowana ze środków Gminy Mysłowice.

zaproszenie do udziału w turystycznej imprezie samochodowej 18’Rajd Zagłębiowski

LISTA ZGŁOSZEŃ

  1. Przemysław Hajduk – Michał Brzóska (A.Mysłowicki)
  2. Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak (A.Mysłowicki)
  3. Rafał Kurasiewicz – Tomasz Kurasiewicz (A.Mysłowicki)
  4. Arkadiusz Nitecki – Magdalena Danilewicz (A.Śląski)
  5. Robert Czerwiński – Krzysztof Pracz (APolski)
  6. Bartosz Hyrja – Gabriela Hyrja (A.Mysłowicki)
  7. Mariusz Parysek – Ewa Parysek (Automobilklub Wielkopolski)
  8. Artur Matoń – Robert Labe (niezrzeszeni)
  9. Maciej Krzewski – Mateusz Krzewski (A.Mysłowicki)
  10. Tomasz Czempas– Filip Kocerba (A.Mysłowicki)
  11. Wojciech Puk – Henryka Puk (Automobilklub Wielkopolski)
  12. Lech Radomski – Wacław Sokołowski (OSA Opole)
  13. Artur Rak – Kazimierz Frąc (AŚląski)

WYNIKI

klasyfikacja generalna
klasyfikacja zespolowa
klasyfikacja okręgowa
proby sprawności

GALERIA

 

PARTNERZY

myslowice_herblogo-pzmlogo siewierz