Osiągnięcia

2016

Puchar Europy Centralnej (The Central European Cup)

 

  • I miejsce – Maciej Krzewski i Mateusz Krzewski
  • Mistrz kierownicy w sezonie 2016 – Maciej Krzewski

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski

 

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski – konkurencja nawigacja samochodowa

  • I miejsce – Maciej Krzewski i Mateusz Krzewski
  • IV miejsce – Przemysław Hajduk i Michał Brzóska

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski – konkurencja turystyka motorowa

  • I miejsce – Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk
  • II miejsce – Marcin Lutek i Monika Wojtkowiak
  • III miejsce Bartosz Hyrja (kategoria kierowca)
  • IV miejsce  Tomasz Kurasiewicz (kategoria pilot)

Turystyczny Puchar Polski

 

  • II miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • II miejsce – Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk

Nawigacyjny Puchar Polski

 

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I miejsce – Przemysław Hajduk i Michał Brzóska

Puchar Polski Południowej A-4

 

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I miejsce – Mateusz Krzewski – Martyna Kudła
  • II miejsce – Przemysław Hajduk – Michał Brzóska
  • III miejsce – Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Okręgu Katowickiego

 

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I miejsce – Mateusz Krzewski i Monika Wojtkowiak
  • II miejsce – Marcin Lutek i Jacek Sobczyk
  • III miejsce – Zbigniew Daniel i Martyna Kudła

2015

Turniej Europy Centralnej

  • II miejsce Maciej Krzewski – Mateusz Krzewski

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski

  • I miejsce Przemysław Hajduk – Michał Brzóska (turystyka)
  • III miejsce Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak (turystyka)
  • IV miejsce Zbigniew Daniel – Jacek Sobczyk (turystyka)
  • II miejsce Maciej Krzewski – Mateusz Krzewscy (nawigacja)
  •  Automobilklub Mysłowicki (I miejsce)

Turystyczny Puchar Polski

  • III miejsce Przemysław Hajduk i Michał Brzóska
  • IV miejsce Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak
  • Automobilklub Mysłowicki (II miejsce)

Nawigacyjny Puchar Polski

  • III miejsce Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak
  • IV miejsce Maciej Krzewski – Mateusz Krzewski
  • Automobilklub Mysłowicki (I miejsce)

Puchar Polski Południowej A-4

  • I miejsce Maciej Krzewski – Mateusz Krzewski
  • II miejsce Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak
  • III miejsce Przemysław Hajduk (kierowca)
  •  Automobilklub Mysłowicki (I miejsce)

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Okręgu Katowickiego

  • I miejsce Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak
  • II miejsce Przemysław Hajduk – Mateusz Krzewski
  • III miejsce Zbigniew Daniel – Michał Brzóska
  • IV miejsce w klasyfikacji pilot – Jacek Sobczyk
  • Automobilklub Mysłowicki (I miejsce)

 2014

Turystyczno Nawigacyjne Mistrzostwa Okręgu Katowickiego

  • I miejsce w klasyfikacji pilot – Jacek Sobczyk
    I miejsce w klasyfikacji kierowcy – Mateusz Krzewski
  • II miejsce w klasyfikacji pilot – Monika Wojtkowiak
    II miejsce w klasyfikacji kierowcy – Maciej Krzewski
  • III miejsce w klasyfikacji kierowcy – Przemysław Hajduk

Turystyczny Puchar Polski

  • Marcin Lutek – Monika Wojtkowiak – I miejsce
  • Przemysław Hajduk – Michał Brzóska – II miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – I miejsce

 Nawigacyjny Puchar Polski

  • Przemysław Hajduk i Michał Brzóska – I miejsce
  • Maciej Krzewski i Mateusz Krzewski – IV miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – I miejsce

Puchar Europy Centralnej

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – III miejsce

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski (kategoria nawigacja)

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – II miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – III miejsce

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski (Kategoria turystyka)

  • Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk – IV miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – III miejsce

Puchar Polski Południowej A4

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – II miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – I miejsce w klasyfikacji klubowej

2013

Turystyczno Nawigacyjne Mistrzostwa Okręgu Katowickiego

  • I miejsce w klasyfikacji pilot – Jacek Sobczyk
    I miejsce w klasyfikacji kierowcy – Maciej Krzewski
  • II miejsce w klasyfikacji pilot – Aleksandra Hyrja
    II miejsce w klasyfikacji kierowcy – Przemysław Hajduk
  • III miejsce w klasyfikacji kierowcy – Zbigniew Daniel

Turystyczny Puchar Polski

  • Maciej Krzewski – Mateusz Krzewski – I miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – IV miejsce

 Nawigacyjny Puchar Polski

  • Przemysław Hajduk i Michał Brzóska – I miejsce
  • Zbigniew Daniel – Jacek Sobczyk – V miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – III miejsce

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • Maciej Krzewski – Mateusz Krzewski – I miejsce
  • Przemysław Hajduk i Michał Brzóska – II miejsce

Puchar Europy Centralnej

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – III miejsce

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski (kategoria nawigacja)

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – II miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – IV miejsce

Turystyczno-Nawigacyjne Mistrzostwa Polski (Kategoria turystyka)

  • Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk – IV miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – IV miejsce

2012

Turystyczno – Nawigacyjne Mistrzostwa Okręgu

  • I miejsce – Maciej Krzewski i Mateusz Krzewski
  • II miejsce – Przemysław Hajduk i Michał Brzóska
  • III miejsce – Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk

Turystyczny Puchar Polski

  • Przemysław Hajduk i Michał Brzóska – I miejsce
  • Daniel Zbigniew i Jacek Sobczyk – VII miejsce
  • Maciej i Mateusz Krzewski – X miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – II miejsce

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • I miejsce – Maciej i Mateusz Krzewski
  • III miejsce – Przemysław Hajduk i Jacek Sobczyk

Puchar Europy Centralnej

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – III miejsce

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • Maciej i Mateusz Krzewscy – II miejsce
  • Przemysław Hajduk i Michał Brzóska – X miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – III miejsce

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Zbigniew Daniel i Jacek Sobczyk – V miejsce
  • Automobilklub Mysłowicki – V miejsce

2011

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca – I miejsce M.Krzewski
  • Klasyfikacja indywidualna pilot – I miejsce M.Krzewski

Puchar Europy Centralnej

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca – V miejsce M. Krzewski
  • Klasyfikacja indywidualna pilot – V miejsce M. Krzewski

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca – IV miejsce M.Krzewski
  • Klasyfikacja indywidualna pilot – IV miejsce M.Krzewski
  • Klasyfikacja klubowa – IV miejsce Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca – IV miejsce Z. Daniel
  • Klasyfikacja indywidualna pilot – IV miejsce J. Sobczyk
  • Klasyfikacja klubowa – IV miejsce Automobilklub Mysłowicki

2010

Puchar Europy Centralnej

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca – VII miejsce M Krzewski
  • Klasyfikacja indywidualna pilot – VII miejsce M Krzewski

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca – V miejsce M Krzewski
  • Klasyfikacja indywidualna pilot – V miejsce M Krzewski
  • Klasyfikacja klubowa – IV miejsce Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca
    • IV miejsce B Hyrja
    • VI miejsce Z Daniel
    • X miejsce P Hajduk
  • Klasyfikacja indywidualna pilot
    • IV miejsce J Sobczyk
    • IX miejsce M Hajduk
    • X miejsce A Sobczyk
  • Klasyfikacja klubowa – II miejsce Automobilklub Mysłowicki

Turystyczny Puchar Polski 

  • Klasyfikacja indywidualna
    • X miejsce M i P Hajduk
    • XVIII miejsce M i M Krzewscy
  • Klasyfikacja klubowa – IV miejsce Automobilklub Mysłowicki

Puchar Śląska

  • Klasyfikacja indywidualna kierowca:
    I miejsce – M. Krzewski
    XVI miejsce – B. Hyrja
  • Klasyfikacja indywidualna pilot:
    I miejsce – M. Krzewski
    VI miejsce – J. Sobczyk
    XVI miejsce – A. Sobczyk
  • Klasyfikacja klubowa – II miejsce Automobilklub Mysłowicki

2009

Turtstyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • MISTRZ POLSKI w klasyfikacji indywidualnej – Jacek Sobczyk – Dariusz Karcz
  • I Wicemistrz Polski w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • VIII miejsce w klasyfikacji generalnej – Maciej i Mateusz Krzewscy
  • V miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Puchar Europy Centralnej

  • XI miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Maciej i Mateusz Krzewscy
  • VI miejsce w próbach sprawności kierowania pojazdem – Maciej Krzewski

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • MISTRZ OKRĘGU w klasyfikacji indywidualnej – Jacek Sobczyk – Zbigniew Daniel
  • II Wicemistrz Okręgu w klasyfikacji indywidualnej –
    Maciej Krzewski i Mateusz Krzewski
  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

2008

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • klasyfikacja indywidualna – VIII miejsce – Maciej i Mateusz Krzewscy
  • klasyfikacja klubowa – V miejsce – Automobilklub Mysłowicki

Puchar Europy Środkowej Euro Ori Cup

  • klasyfikacja indywidualna – XI miejsce – Maciej i Mateusz Krzewscy
    (w tym VI miejsce wśród polskich drużyn)
  • III miejsce w próbach sprawności kierowania pojazdem – Maciej Krzewski

Puchar Śląska

  • klasyfikacja indywidualna – II miejsce – Maciej i Mateusz Krzewscy
  • klasyfikacja klubowa – II miejsce – Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • klasyfikacja indywidualna:
    I miejsce – Maciej i Mateusz Krzewscy
    II miejsce – Jacek Sobczyk – Zbigniew Daniel
    III miejsce – Przemysław i Monika Hajduk
  • Zwycięzca prób sprawności – Maciej Krzewski
  • klasyfikacja klubowa – I miejsce – Automobilklub Mysłowicki

2007

Puchar Śląska

  • Klasyfikacja indywidualna:
    I miejsce – Maciej i Mateusz Krzewscy
    V miejsce w klasyfikacji indywidualnej kierowców – Jacek Sobczyk
    VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej pilotów – Zbigniew Daniel
  • Klasyfikacja klubowa – I miejsce Automobilklub Mysłowicki

Euro Ori Cup

  • Klasyfikacja indywidualna – XII miejsce – Maciej i Mateusz Krzewscy
    (wśród załóg reprezentujących Polskę zajęli V miejsce)

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Klasyfikacja indywidualna – MISTRZ POLSKI – Jacek Sobczyk – Dariusz Karcz
  • Klasyfikacja klubowa – III miejsce Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • Klasyfikacja indywidualna (pilot):
    I miejsce Mateusz Krzewski
    II miejsce Michał Brzóska
  • Klasyfikacja indywidualna (kierowca):
    I miejsce Marek Świątkowski
    II miejsce Przemysław Hajduk
  • Najlepszy kierowca – Przemysław Hajduk
  • Klasyfikacja klubowa – I miejsce Automobilklub Mysłowicki

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • Klasyfikacja indywidualna – IV miejsce w klasyfikacji pilot – Mateusz Krzewski
  • Klasyfikacja indywidualna – V miejsce w klasyfikacji kierowca – Maciej Krzewski
  • Klasyfikacja klubowa – V miejsce w klasyfikacji klubowej

2006

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej kierowców – Jacek Sobczyk
  • Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej pilotów – Dariusz Karcz
  • I Wicemistrz w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • VI miejsce  – Automobilklub Mysłowicki – klasyfikacja klubowa

Puchar Śląska

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej w cyklu rajdów Turystyczno-Nawigacyjnych
    o Puchar Śląska 2006.
  • w cyklu rajdów Turystyczno-Nawigacyjnych o Puchar Śląska –
    I miejsce – Maciej Krzewski (kierowca)
    IV miejsce – Mateusz Krzewski (pilot)

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • klasyfikacja indywidualna kierowców
    I miejsce – Dariusz Lewandowski
    II miejsce – Jacek Sobczyk
  • klasyfikacja indywidualna pilotów
    I miejsce- Adam Wincowski
    II miejsce – Zbigniew Daniel
    III miejsce – Mateusz Krzewski
  • Mistrz Kierownicy – Przemysław Hajduk
  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

2005

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Mistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej kierowców  – Jacek Sobczyk
  • IV miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Przemysław Łączkowski
  • II Wicemistrz w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • w klasyfikacji indywidualnej kierowców:
    I miejsce – Przemysław Hajduk
    II miejsce – Adam Wincowski i Jacek Sobczyk
    III miejsce – Maciek Krzewski
  • w klasyfikacji indywidualnej pilotów:
    I miejsce – Michał Brzóska
    II miejsce – Zbigniew Daniel

2004

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Wicemistrz Polski w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • II Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej w Turystyczno Motorowych Mistrzostwach Polski – Przemysław Hajduk – Michał Brzóska

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • Mistrz w klasyfikacji indywidualnej (kategoria kierowca)-
    Maciej Krzewski i Przemysław Hajduk
  • I Vice Mistrz w klasyfikacji indywidualnej (kategoria pilot) –
    Michał Brzóska i Dariusz Wojdała
  • II Vice Mistrz w klasyfikacji indywidualnej w TMMO – Jacek Sobczyk (kategoria kierowca) i Zbigniew Daniel (kategoria pilot)
  • II Wicemistrz w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

2003

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Mistrz Polski w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej – Jacek Sobczyk

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • I Wicemistrz w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • Mistrz w klasyfikacji indywidualnej – Maciej Krzewski i Dariusz Karcz
  • Wicemistrz w klasyfikacji indywidualnej – Jacek Sobczyk i Zbigniew Daniel
  • II Wicemistrz w klasyfikacji indywidualnej – Przemysław Hajduk i Michał Brzóska

2002

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Mistrz Polski w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • II Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej – Wojciech Żak i Jacek Sobczyk

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Nawigacyjny Puchar  Śląska

  • Wicemistrz w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

2001

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • Mistrz Polski w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej – Marcin i Jacek Sobczyk
  • II Wicemistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej – Joanna Wiśniewska
    i Przemysław Hajduk

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • Mistrz w klasyfikacji indywidualnej – Joanna Wiśniewska – Przemysław Hajduk
  • I Wicemistrz w klasyfikacji indywidualnej – Marcin i Jacek Sobczyk
  • II Wicemistrz w klasyfikacji indywidualnej – Paweł Bazylewicz – Dawid Stalica

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • Wicemistrz w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • Wicemistrz w klasyfikacji indywidualnej – Marek Świątkowski – Henryk Nita

2000

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • II Wicemistrz Polski w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • Mistrz Polski w klasyfikacji indywidualnej – Alicja i Paweł Bazylewicz

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Alicja i Paweł Bazylewicz

1999

Nawigacyjny Puchar Śląska

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • I miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Marek Świątkowski i Henryk Nita

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Polski

  • II miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • I miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

1994

Nawigacyjne Samochodowe Mistrzostwa Polski

  • VII miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

1985

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • II miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

1983-1987

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • trzykrotnie zdobyty tytuł Mistrza Okręgu w klasyfikacji drużynowej i indywidualnej

1981

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • III miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • II miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Witkowski i Szandrowski
  • III miejsce w klasyfikacji indywidualnej – B. Koza – H. Koza

1980

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • III miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki
  • VI miejsce w klasyfikacji indywidualnej – Witkowski i Szandrowski

1979

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • IV miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki

1978

Turystyczno Motorowe Mistrzostwa Okręgu

  • V miejsce w klasyfikacji klubowej – Automobilklub Mysłowicki